505787-2025 - Wettbewerb
Polen – Steinkohle – Dostawa miału węglowego do WIM-PIB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa miału węglowego do WIM-PIB
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa miału węglowego do WIM-PIB. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie nie zostało podzielone na pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
Interne KennungP/328/2025/GEng/WIM - 87/ZP/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111210 Steinkohle
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa miału węglowego do WIM-PIB.