505797-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej w Dziale Diagnostyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im.Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej w Dziale Diagnostyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im.Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
BeschreibungPrzedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej w Dziale Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 Pakiety: Pakiet 1-Ordynacja dzienna; Pakiet 2 - Dyżury lekarskie zwykłe; Pakiet 3- Dyżury lekarskie w dni świąteczne oraz w dni szczególnie świąteczne.
Interne KennungWSZ.DZPiZ.042.1.11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Ordynacja dzienna
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej Pakiet 1:Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w ordynacji dziennej (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:05) w Dziale Diagnostyki.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: Dyżury lekarskie zwykłe
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej Pakiet 2: Dyżury lekarskie zwykłe (od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.05 do 7.30 dnia następnego) w Dziale Diagnostyki.
LosLOT-0003
TitelPakiet 3: Dyżury lekarskie w dni świąteczne oraz w dni szczególnie świąteczne.
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej Pakiet 3: Dyżury lekarskie w dni świąteczne oraz w dni szczególnie świąteczne (w soboty, niedziele i święta oraz inne dni ustawowo wolne od pracy) od godziny 7:30 do godziny 15:05 oraz od godziny 7:30 do godziny 7:30 dnia następnego w Dziale Diagnostyki Obrazowej.