2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie uitbreiden woonunits voor Oekraïne opvang
Beschreibung: Het toevoegen van 11 zelfstandige woonunits aan de al bestaande 24 zelfstandige woonunits is geen losstaand nieuwbouwproject, maar een technische uitbreiding en herontwikkeling van een bestaande, door De Maatschap BV als hoofdaannemer gerealiseerde woonlocatie. De nieuwe werkzaamheden moeten constructief, bouwkundig, installatietechnisch, brandveilig en functioneel aansluiten op het bestaande systeem. Een uitgebreidere motivering voor de keuze van deze procedure is als bijlage opgenomen. Het gaat om het toevoegen van 11 zelfstandige woonunits.
Interne Kennung: Z/26/401403
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
505812-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Z/26/401403​
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211000 Prefabgebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1