505820-2025 - Ergebnis
Belgien – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Het afsluiten van diverse verzekeringen voor gemeente, OCMW en AGB Grimbergen, Lokale Politie Grimbergen, Cultuurcentrum Strombeek en vzw Heemschut
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het afsluiten van diverse verzekeringen voor gemeente, OCMW en AGB Grimbergen, Lokale Politie Grimbergen, Cultuurcentrum Strombeek en vzw Heemschut
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst met één (1) dienstverlener (alle voorwaarden gekend) voor het afsluiten van diverse verzekeringen voor gemeente, OCMW en AGB Grimbergen, Lokale Politie Grimbergen, Cc Strombeek en vzw Heemschut. De CPV-classificatiecode is 66000000: Financiële en verzekeringsdiensten. De opdracht wordt gedetailleerd beschreven in de technische bepalingen van het bestek.
Interne Kennung: PPP06I-1236/5311/2025/1150
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personen
Beschreibung: Personen
Interne Kennung: 2025/1150/1_1
Los: LOT-0002
Titel: Burgerlijke aansprakelijkheid
Beschreibung: Burgerlijke aansprakelijkheid
Interne Kennung: 2025/1150/2_2
Los: LOT-0003
Titel: Zaakschade
Beschreibung: Zaakschade
Interne Kennung: 2025/1150/3_3
Los: LOT-0004
Titel: Motorrijtuigen
Beschreibung: Motorrijtuigen
Interne Kennung: 2025/1150/4_4