505820-2026 - Ergebnis
Niederlande – Technische Kontrolle und Tests – Inspectie, keuring, reparatie en vervanging van hijs- en hefmiddelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInspectie, keuring, reparatie en vervanging van hijs- en hefmiddelen
BeschreibungWaterschap Vallei en Veluwe nodigt marktpartijen uit om samen te werken binnen de raamovereenkomst Inspectie, Keuring en Reparatie van Hijs- en Hefmiddelen. We zoeken partners die niet alleen vakbekwaam zijn in het inspecteren, keuren en repareren van hijs- en hefmiddelen, maar ook willen investeren in een duurzame, open en betrouwbare samenwerking. Het gaat om zowel periodieke keuringen en onderhoud als ad-hoc reparaties buiten reguliere planning. Er is geen maximum gesteld aan het aantal raamcontractanten binnen de raamovereenkomst; iedere Inschrijver die voldoet (zie Hoofdstuk 4) komt in aanmerking voor toelating. Op basis van historische uitgaven wordt de omvang van de opdracht geraamd op circa €100.000 (exclusief btw) per jaar. Voor de gehele looptijd van de overeenkomst wordt de totale geraamde omvang gesteld op circa €600.000 (exclusief btw). Ter dekking van mogelijke onvoorziene kosten is bij de raming een marge van 100% toegepast, wat resulteert in een plafondbedrag van €1.200.000 (exclusief btw) voor de gehele looptijd van de opdracht. Voor de werking van de raamovereenkomst en het plaatsen van nadere opdrachten wordt verwezen naar paragraaf H2.8. De genoemde omvang is uitsluitend bedoeld als indicatie; opdrachtnemers kunnen hieraan op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Interne KennungT3103
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensEuropees openbaar (zie leidraad)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenWSVV behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende aankopen te doen bij de contractant. Er bestaat geen verplichting tot afname van deze extra aankopen. Eventuele extra aankopen zullen plaatsvinden op basis van dezelfde voorwaarden en prijzen als de lopende overeenkomst, naar discretionaire keuze van WSVV.