2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompostárna Střítež – ostatní vybavení“
Beschreibung: Předmětem a cílem projektu je dodávka vybavení dle Technické specifikace, která tvoří Přílohu č. 2 těchto PPZN. Veškeré zde uvedené technické parametry je účastník zadávacího řízení povinen respektovat s výjimkou případných obchodních jmen uvedených v popise nebo v soupise dodávek a služeb. Podrobnosti k předmětu veřejné zakázky dále obsahuje návrh Kupní smlouvy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611600 Sammelbehälter, 35125300 Sicherheitskameras, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1