See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky brzdového obložení a špalíků
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky brzdového obložení pro železniční kolejová vozidla zadavatele vybavená kotoučovou brzdou a dodávky brzdových špalíků, podle jednotlivých částí veřejné zakázky k dodání do odběrného místa zadavatele, pro období 36 měsíců následujících od uzavření rámcové dohody.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34322300 Bremsbeläge
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dodávky brzdového obložení a špalíků - 3. část
Beschreibung: Obložení brzdové 200 cm2 BREMSKERL 70000036 Brzdové obložení JURID 890 typ J1492/J1493 200 cm2
Interne Kennung: 56134/2025-3
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky brzdového obložení a špalíků - 1. část
Beschreibung: Brzdové obložení JURID 878 typ J7061/J7062 175 cm2 ProPad 878 C105882/35B5TP 175 cm2 Brzdové obložení JURID 878 typ J1492/J1493 200 cm2 ProPad 878 C105255/35B5XP 200 cm2
Interne Kennung: 56134/2025-1
Los: LOT-0010
Titel: Dodávky brzdového obložení a špalíků - 10. část
Beschreibung: Špalík brzdový ProBlock 903/62 C163118/141
Interne Kennung: 56134/2025-10
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky brzdového obložení a špalíků - 2. část
Beschreibung: Obložení brzdové ProPad 878 C105255/35B5XP 200 cm2 Brzdové obložení JURID 878 typ J1492/J1493 200 cm2 Brzdové obložení BREMSKERL 70000036 200 cm2
Interne Kennung: 56134/2025-2
Los: LOT-0006
Titel: Dodávky brzdového obložení a špalíků - 6. část
Beschreibung: Obložení brzdové D124573-100 BECORIT Obložení brzdové 350 cm2x35 mm BECORIT 946, Obložení brzdové 200 cm2 BECORIT 928
Interne Kennung: 56134/2025-6
Los: LOT-0007
Titel: Dodávky brzdového obložení a špalíků - 7. část
Beschreibung: Brzdové obložení Flexipad II76254/34114
Interne Kennung: 56134/2025-7
Los: LOT-0009
Titel: Dodávky brzdového obložení a špalíků - 9. část
Beschreibung: Brzdové obložení JURID 878 typ J1492/J1493 200 cm2 Brzdové obložení ProPad 878 C105255/35B5XP 200 cm2 Brzdové obložení BREMSKERL 7000 200 cm2 Brzdové obložení ProPad 203 C105255/35F7X 200 cm2
Interne Kennung: 56134/2025-9