2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky dobíjecích stanic - BENZINA - konfigurace all-in-one
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s maximálně třemi vybranými dodavateli, jejímž předmětem je poskytování plnění dodávky, instalace a zprovoznění dobíjecích stanic v konfiguraci all-in-one o minimálním výkonu 400 kW a dále servis ve vztahu k dodaným technologiím, a to po dobu alespoň 5 let.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s maximálně třemi vybranými dodavateli, jejímž předmětem je poskytovaní dodávek, instalace a zprovoznění dobíjecích stanic v konfiguraci all-in-one o min. výkonu 400 kW; a servis ve vztahu k dodaným technologiím, a to po dobu alespoň 5 let.
Interne Kennung: VZ 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz čl. 11 ZD.