See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz wraz z opieką dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Wejherowo do/z placówek oświatowych od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.08.2027 r. z podziałem na 5 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w zakresie dowozu i przywozu uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką, zamieszkałych na terenie Gminy Wejherowo na trasie dom - placówka oświatowa – dom, we wszystkie dni funkcjonowania placówek oświatowych, które umożliwiają dzieciom realizację obowiązku szkolnego w okresie nauki szkolnej tj. od 01.09.2025 roku do 31.08.2027 roku z podziałem na 5 części.
Vorherige Bekanntmachung: 330418-2025
Interne Kennung: RZPiFZ.271.9.2025.MW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - Przewóz wraz z opieką dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Wejherowo do/z placówek oświatowych od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.08.2027 r.
Beschreibung: Przewóz uczniów do placówek oświatowych: Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Wejherowie; Przedszkole Uśmiech Dziecka w Wejherowie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja przewidziana przez Zamawiającego polega na zwiększeniu przedmiotu zamówienia, w zakresie dowozu i przywozu uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką, na trasie dom – placówka oświatowa – dom, we wszystkie dni funkcjonowania placówek oświatowych, które umożliwiają dzieciom realizację obowiązku szkolnego w okresie nauki szkolnej: dla części 1 – nie więcej niż o 9 (dziewięcioro) dzieci niepełnosprawnych. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający może złożyć oświadczenie o skorzystaniu z Opcji wielokrotnie, aż do wyczerpania maksymalnej wartości Opcji. Termin wykonania Opcji jest równy terminowi wykonania przedmiotu zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w budżecie, w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - Przewóz wraz z opieką dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Wejherowo do/z placówek oświatowych od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.08.2027 r.
Beschreibung: Przewóz uczniów do placówek oświatowych: Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Kielnie
Los: LOT-0003
Titel: część 3 - Przewóz wraz z opieką dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Wejherowo do/z placówek oświatowych od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.08.2027 r.
Beschreibung: Przewóz uczniów do placówek oświatowych: Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Wejherowie
Beschreibung der Optionen: Opcja przewidziana przez Zamawiającego polega na zwiększeniu przedmiotu zamówienia, w zakresie dowozu i przywozu uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką, na trasie dom – placówka oświatowa – dom, we wszystkie dni funkcjonowania placówek oświatowych, które umożliwiają dzieciom realizację obowiązku szkolnego w okresie nauki szkolnej: dla części 3 – nie więcej niż o 6 (sześcioro) dzieci niepełnosprawnych. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający może złożyć oświadczenie o skorzystaniu z Opcji wielokrotnie, aż do wyczerpania maksymalnej wartości Opcji. Termin wykonania Opcji jest równy terminowi wykonania przedmiotu zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w budżecie, w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - Przewóz wraz z opieką dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Wejherowo do/z placówek oświatowych od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.08.2027 r.
Beschreibung: Przewóz uczniów do placówek oświatowych: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Gdyni, XVI Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Gdyni; Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Zielona 53, 84-197 Gdynia; Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Dar w Gdyni
Los: LOT-0005
Titel: część 5 - Przewóz wraz z opieką dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Wejherowo do/z placówek oświatowych od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.08.2027 r.
Beschreibung: Przewóz uczniów do placówek oświatowych: Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Rumi
Beschreibung der Optionen: Opcja przewidziana przez Zamawiającego polega na zwiększeniu przedmiotu zamówienia, w zakresie dowozu i przywozu uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką, na trasie dom – placówka oświatowa – dom, we wszystkie dni funkcjonowania placówek oświatowych, które umożliwiają dzieciom realizację obowiązku szkolnego w okresie nauki szkolnej: dla części 5 – nie więcej niż o 6 (sześcioro) dzieci niepełnosprawnych. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający może złożyć oświadczenie o skorzystaniu z Opcji wielokrotnie, aż do wyczerpania maksymalnej wartości Opcji. Termin wykonania Opcji jest równy terminowi wykonania przedmiotu zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w budżecie, w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji