505872-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Úklidové služby v objektu Zámku Vrchotovy Janovice a v Muzeu české loutky a cirkusu v Prachaticích
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové služby v objektu Zámku Vrchotovy Janovice a v Muzeu české loutky a cirkusu v Prachaticích
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí úklidových služeb v objektech zadavatele ve Vrchotových Janovicích (část 1 veřejné zakázky) a v Prachaticích (část 2 veřejné zakázky) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami po dobu 34 měsíců. Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 2 části: 1) Úklidové služby v Zámku Vrchotovy Janovice 2) Úklidové služby v Muzeu české loutky a cirkusu v Prachaticích
Interne Kennung2026/1825/NM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0002
TitelÚklidové služby v objektu Zámku Vrchotovy Janovice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí úklidových služeb v objektu zadavatele ve Vrchotových Janovicích (část 1 veřejné zakázky)
Interne Kennung2026/1825/NM/1
LosLOT-0004
TitelÚklidové služby v Muzeu české loutky a cirkusu v Prachaticích
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí úklidových služeb v objektu zadavatele v Prachaticích (část 2 veřejné zakázky) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami po dobu 34 měsíců.
Interne Kennung2026/1825/NM/2