See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcové smlouvy na dodávky ICT komponent 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky ICT komponent, a to na základě rámcových dohod, respektive rámcových smluv. Veřejná zakázka je rozdělena na části, přičemž nabídku je dodavatel oprávněn podat na libovolnou jednu část, nebo samostatně na více, či každou z částí veřejné zakázky.
Interne Kennung: EZAK 31/2025 OI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413000 Integriertes Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413000 Integriertes Netz, 50312610 Wartung von Informationstechnologieeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Rámcová smlouva na dodávky ICT komponent 2025, část 5 - Firewall a proxy servery
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky zařízení ve formě virtuální appliance (kompatibilní s virtualizační infrastrukturou VMWARE ESX a Microsoft HyperV) a variantně v HW podobě, které budou sloužit k řízení, filtraci a monitoringu provozu na rozhraní sítě organizace, veřejného internetu, popř. dalších sítí. Součástí nabízeného řešení musí být vedle tzv. paketového filtru také kategorizační filtr obsahu (WWW stránek). Nabízené řešení musí obsahovat také SW řešení pro centrální management. Součástí plnění v této části jsou rovněž servisní služby na základě rámcové servisní smlouvy
Interne Kennung: Část 5 Firewall a proxy servery
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Rámcová smlouva na dodávky ICT komponent 2025, část 4 - Přenosné počítače a pracovní stanice
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky této části veřejné zakázky je pořízení několika typů osobních počítačů desktopových i přenosných včetně operačního systémů a dalších doplňků dle volby zadavatele.
Interne Kennung: část 4 Přenosné počítače a pracovní stanice
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová smlouva na dodávky ICT komponent 2025, část 2 Aktivní prvky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je pořízení jednotného řešení aktivních prvků pevných sítí zahrnujícího několik typů router-switchů. Jednotlivé prvky musí podporovat moderní přenosové standardy a metody autentizace. Součástí poptávaného řešení jsou i zářiče a podpora.
Interne Kennung: Část 2 Aktivní prvky
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová smlouva na dodávky ICT komponent 2025, část 1 WiFi komponenty
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je pořízení jednotného řešení bezdrátových sítí zaměřeného především na pokrytí vnitřních prostor a areálů příspěvkových organizací kraje. Je poptáváno ucelené řešení zahrnující přístupové body různých kategorií, řadiče přístupových bodů, řídící a monitorovací software. Jednotlivé prvky musí podporovat moderní přenosové standardy, metody šifrování a autentizace.
Interne Kennung: Část 1 WiFi komponenty