See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja stoiska narodowego na targach GAMESCOM 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja stoiska narodowego podczas targów Gamescom 2026 w Kolonii (zwanego dalej „stoiskiem”), w ramach realizacji projektu Dużych Przedsięwzięć Promocyjnych w ramach projektu "Umiędzynarodowienie MŚP – BRAND HUB” działanie 2.26 w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027” (FENG). W ramach realizacji ww. zamówienia Wykonawca zrealizuje następujące działania: 1) Przygotowanie stoiska narodowego na targach Gamescom 2026 w Kolonii, 23-25 sierpnia 2026 r., w następującym zakresie: a) Najem powierzchni wystawienniczej, b) Przygotowanie projektu stoiska narodowego, c) Zakup reklamy zewnętrznej, d) Zabudowa, montaż, aranżacja, wyposażenie i demontaż stoiska narodowego, e) Zapewnienie kompleksowej obsługi stoiska narodowego w następującym zakresie: - Obsługa merytoryczna i asystencka, - Usługa gastronomiczna, - Obsługa techniczna. 2) Zapewnienie ubezpieczenia stoiska, wyposażenia i personelu stoiska. 3) Zapewnienie obsługi audiowizualnej i fotograficznej. 4) Przygotowanie i transport materiałów promocyjno–reklamowych. 5) Zapewnienie usług transportu lokalnego (bus) w Niemczech. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 308522-2026
Interne Kennung: p/178/DWP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie na usługi społeczne i inne szczególne usługi o wartości szacunkowej równej lub wyższej niż 750 000 euro na podstawie art. 359 pkt 1 w zw. z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001