505923-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa LEKÓW, produktów medycznych i farmaceutycznych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa LEKÓW, produktów medycznych i farmaceutycznych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa LEKÓW, produktów medycznych i farmaceutycznych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1A do SWZ i stanowi jej integralna część. Zamówienie zostało podzielone na 13 części, a każda część nazwana „pakietem”. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
TitelLeki w zakresie pakietu nr 1
BeschreibungLeki w zakresie pakietu nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelLeki w zakresie pakietu nr 2
BeschreibungLeki w zakresie pakietu nr 2
LosLOT-0003
TitelLeki w zakresie pakietu nr 3
BeschreibungLeki w zakresie pakietu nr 3
LosLOT-0004
TitelLeki w zakresie pakietu nr 4
BeschreibungLeki w zakresie pakietu nr 4
LosLOT-0005
TitelLeki w zakresie pakietu nr 5
BeschreibungLeki w zakresie pakietu nr 5
LosLOT-0006
TitelLeki w zakresie pakietu nr 6
BeschreibungLeki w zakresie pakietu nr 6
LosLOT-0007
TitelProdukty w zakresie pakietu nr 7
BeschreibungProdukty w zakresie pakietu nr 7
LosLOT-0008
TitelLeki w zakresie pakietu nr 8
BeschreibungLeki w zakresie pakietu nr 8
LosLOT-0009
TitelProdukty w zakresie pakietu nr 9
BeschreibungProdukty w zakresie pakietu nr 9
LosLOT-0010
TitelProdukty w zakresie pakietu nr 10
BeschreibungProdukty w zakresie pakietu nr 10
LosLOT-0011
TitelProdukty w zakresie pakietu nr 11
BeschreibungProdukty w zakresie pakietu nr 11
LosLOT-0012
TitelLeki i produkty w zakresie pakietu nr 12
BeschreibungLeki i produkty w zakresie pakietu nr 12
LosLOT-0013
TitelLeki w zakresie pakietu nr 13
BeschreibungLeki w zakresie pakietu nr 13