See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Bychawa od właścicieli nieruchomości, w których zamieszkują mieszkańcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Bychawa od właścicieli nieruchomości, w których zamieszkują mieszkańcy. 4.2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odebrać następujące rodzaje odpadów komunalnych: a) zmieszane odpady komunalne (kod 20 03 01) b) odpady zebrane selektywnie: - papier w tym tektura, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury (kod odpadu 15 01 01) - metale i tworzywa sztuczne, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych oraz opakowania wielomateriałowe (kod odpadu 15 01 02, 15 01 04) - szkło bezbarwne i kolorowe, w tym odpady opakowaniowe ze szkła (kod odpadu 15 01 07) - odpady ulegające biodegradacji (kod odpadu 20 02 01) - odpady kuchenne ulegające biodegradacji (kod odpadu 20 01 08) c) popiół (kod ex 20 01 99 ) d) odpady wielkogabarytowe (kod 20 03 07) e) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35 (kod 20 01 36) f) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki (kod 20 01 35*) g) zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 (kod 17 09 04) h) zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego (kod 17 01 07) i) odzież i tekstylia (kod 20 01 10)
Vorherige Bekanntmachung: 845213-2025
Interne Kennung: IGŚ. 271.34.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Bychawa od właścicieli nieruchomości, w których zamieszkują mieszkańcy.
Interne Kennung: IGŚ.271.34.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w przypadku konieczności zabezpieczenia dodatkowych potrzeb w zakresie odbioru odpadów komunalnych przy jednoczesnym posiadaniu środków finansowych na ten cel. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia przedmiotu zamówienia maksymalnie o 30% w stosunku do wynagrodzenia umownego.