See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Beschreibung: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Interne Kennung: JN-76081
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beschreibung: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne Kennung: 520726
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: PREDPRIPRAVLJENI IZDELKI
Beschreibung: PREDPRIPRAVLJENI IZDELKI
Interne Kennung: 520727
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15895000 Schnellimbisserzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: SVEŽE MLADO GOVEJE MESO
Beschreibung: SVEŽE MLADO GOVEJE MESO
Interne Kennung: 520728
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch
Los: LOT-0004
Titel: TELEČJE, SVINJSKO MESO IN OSTALI MESNI IZDELKI
Beschreibung: TELEČJE, SVINJSKO MESO IN OSTALI MESNI IZDELKI
Interne Kennung: 520729
Los: LOT-0005
Titel: BIO MESO IN BIO MESNI IZDELKI
Beschreibung: BIO MESO IN BIO MESNI IZDELKI
Interne Kennung: 520730
Los: LOT-0006
Titel: PERUTNINA
Beschreibung: PERUTNINA
Interne Kennung: 520731
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse, 15112000 Geflügel
Los: LOT-0007
Titel: RIBE
Beschreibung: RIBE
Interne Kennung: 520732
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0008
Titel: JAJCA
Beschreibung: JAJCA
Interne Kennung: 520733
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0009
Titel: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Beschreibung: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Interne Kennung: 520734
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0010
Titel: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA, SUHO SADJE, OREŠKI IN SEMENA
Beschreibung: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA, SUHO SADJE, OREŠKI IN SEMENA
Interne Kennung: 520735
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0011
Titel: EKO SADJE IN EKO ZELENJAVA
Beschreibung: EKO SADJE IN EKO ZELENJAVA
Interne Kennung: 520736
Los: LOT-0012
Titel: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Beschreibung: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Interne Kennung: 520737
Los: LOT-0013
Titel: SOKOVI, VODA, SADNO - ŽITNE REZINE
Beschreibung: SOKOVI, VODA, SADNO - ŽITNE REZINE
Interne Kennung: 520738
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Los: LOT-0014
Titel: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Beschreibung: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Interne Kennung: 520739
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0015
Titel: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI, TESTENINE
Beschreibung: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI, TESTENINE
Interne Kennung: 520740
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0016
Titel: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Beschreibung: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 520741
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0017
Titel: BIO KRUH IN BIO PEKOVSKO PECIVO
Beschreibung: BIO KRUH IN BIO PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 520742
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0018
Titel: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO BREZ ADITIVOV
Beschreibung: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO BREZ ADITIVOV
Interne Kennung: 520743
Los: LOT-0019
Titel: SLADKO PECIVO IN SLANO PECIVO
Beschreibung: SLADKO PECIVO IN SLANO PECIVO
Interne Kennung: 520744
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0020
Titel: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Beschreibung: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Interne Kennung: 520745
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0021
Titel: DIETNA ŽIVILA
Beschreibung: DIETNA ŽIVILA
Interne Kennung: 520746
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0022
Titel: EKOLOŠKA ŽITA IN MLEVSKI IZDELKI
Beschreibung: EKOLOŠKA ŽITA IN MLEVSKI IZDELKI
Interne Kennung: 520747
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0023
Titel: EKOLOŠKE TESTENINE
Beschreibung: EKOLOŠKE TESTENINE
Interne Kennung: 520748
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0024
Titel: EKO in IK MLEČNI IZDELKI
Beschreibung: EKO in IK MLEČNI IZDELKI
Interne Kennung: 520749
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-76081
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Description: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 520726
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0002
Title: PREDPRIPRAVLJENI IZDELKI
Description: PREDPRIPRAVLJENI IZDELKI
Internal identifier: 520727
Additional classification (cpv): 15895000 Fast-food products
Lot: LOT-0003
Title: SVEŽE MLADO GOVEJE MESO
Description: SVEŽE MLADO GOVEJE MESO
Internal identifier: 520728
Additional classification (cpv): 15130000 Meat products, 15110000 Meat
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 520729
Lot: LOT-0005
Title: BIO MESO IN BIO MESNI IZDELKI
Internal identifier: 520730
Lot: LOT-0006
Title: PERUTNINA
Description: PERUTNINA
Internal identifier: 520731
Additional classification (cpv): 15130000 Meat products, 15112000 Poultry
Lot: LOT-0007
Title: RIBE
Description: RIBE
Internal identifier: 520732
Additional classification (cpv): 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat
Lot: LOT-0008
Title: JAJCA
Description: JAJCA
Internal identifier: 520733
Additional classification (cpv): 03142500 Eggs
Lot: LOT-0009
Title: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Internal identifier: 520734
Additional classification (cpv): 15330000 Processed fruit and vegetables
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 520735
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0011
Title: EKO SADJE IN EKO ZELENJAVA
Description: EKO SADJE IN EKO ZELENJAVA
Internal identifier: 520736
Lot: LOT-0012
Title: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Internal identifier: 520737
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 520738
Additional classification (cpv): 15320000 Fruit and vegetable juices
Lot: LOT-0014
Title: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Internal identifier: 520739
Additional classification (cpv): 15896000 Deep-frozen products
Lot: LOT-0015
Title: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI, TESTENINE
Internal identifier: 520740
Additional classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products, 15850000 Pasta products
Lot: LOT-0016
Title: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Description: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Internal identifier: 520741
Additional classification (cpv): 15811000 Bread products
Lot: LOT-0017
Title: BIO KRUH IN BIO PEKOVSKO PECIVO
Internal identifier: 520742
Additional classification (cpv): 15811000 Bread products, 15812000 Pastry goods and cakes
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 520743
Lot: LOT-0019
Title: SLADKO PECIVO IN SLANO PECIVO
Internal identifier: 520744
Additional classification (cpv): 15812000 Pastry goods and cakes
Lot: LOT-0020
Title: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Description: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Internal identifier: 520745
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0021
Title: DIETNA ŽIVILA
Description: DIETNA ŽIVILA
Internal identifier: 520746
Additional classification (cpv): 15880000 Special nutritional products
Lot: LOT-0022
Title: EKOLOŠKA ŽITA IN MLEVSKI IZDELKI
Internal identifier: 520747
Additional classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Lot: LOT-0023
Title: EKOLOŠKE TESTENINE
Description: EKOLOŠKE TESTENINE
Internal identifier: 520748
Additional classification (cpv): 15850000 Pasta products
Lot: LOT-0024
Title: EKO in IK MLEČNI IZDELKI
Description: EKO in IK MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 520749