2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje GOI del na projektu »Opremljanje aglomeracije Hoče 2019 in Radizel 2019«
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje gradbeno-obrtniških in instalacijskih (GOI) del za projekt »Opremljanje aglomeracije Hoče 2019 in Radizel 2019«, ki obsega izgradnjo fekalne kanalizacije, črpališč ter pripadajoče komunalne infrastrukture. Projekt je sofinanciran iz sredstev Programa evropske kohezijske politike 2021–2027, v okviru specifičnega cilja RSO2.5 »Spodbujanje dostopa do vode in trajnostnega gospodarjenja z vodnimi viri«, ukrep »Odprava neskladij v aglomeracijah s skupno obremenitvijo, enako ali večjo od 2.000 PE«.
Interne Kennung: JN-77029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 521062