See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Józefów w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej, gospodarki szkółkarskiej na szkółce leśnej Rebizanty, nasiennictwa i selekcji, gospodarki łąkoworolnej oraz inne prace z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Józefów w roku 2026. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach). Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części („Pakiet”)
Interne Kennung: SA.270.3.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leśnictwa: Oseredek, Głuchy
Beschreibung: Przedmiotem tej części zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące w szczególności prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej oraz inne prace z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Oseredek i Głuchy w roku 2026 opisane szczegółowo w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet VI