2. Verfahren
Verfahren
Titel: Haridusasutustele toiduainete ostmine 01.09.2026-31.08.2030
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on sõlmida raamlepingud mitme partneriga, mille tulemusena sõlmida hankelepingud Tartu valla haridusasutuste varustamiseks toiduainetega. Käesoleva hankega soetatakse toiduained järgmistele haridusasutustele: • Lähte Ühisgümnaasium • Kõrveküla Põhikool • Tabivere Põhikool • Kõrveküla lasteaed „Päikeseratas" • Raadi Lasteaed "Ripsik" • Lähte lasteaed „Kiisupere" • Tabivere Lasteaed "Rõõmula" • Raadi Põhikool (sh lasteaed) Hankijal on õigus raamlepingu perioodil muuta tarnekohtade hulka. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15110000 Fleisch, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Piimatooted
Beschreibung: Hanke osa eesmärgiks on osta erinevaid piimatooted. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0001
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Leiva- ja saiatooted
Beschreibung: Hanke osa eesmärgiks on osta erinevaid leiva- ja saiatooteid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0002
Haupteinstufung (cpv): 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Kuivained, hoidised, konservid
Beschreibung: Hanke osa eesmärgiks on osta erinevaid kuivaineid, hoidiseid, konserve. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0004
Titel: Mahlad
Beschreibung: Hanke osa eesmärgiks on osta erinevaid mahlatooteid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0004
Los: LOT-0005
Titel: Puu- ja köögivili
Beschreibung: Hanke osa eesmärgiks on osta erinevaid värskeid puu- ja köögivilju. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0005
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Külmutatud tooted
Beschreibung: Hanke osa eesmärgiks on osta erinevaid külmutatud tooteid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0006
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0007
Titel: Sealiha tooted
Beschreibung: Hanke osa eesmärgiks on osta erinevaid tooteid sealihast. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0007
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0008
Titel: Loomaliha tooted
Beschreibung: Hanke osa eesmärgiks on osta erinevaid tooteid loomalihast. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0008
Los: LOT-0009
Titel: Linnuliha tooted
Beschreibung: Hanke osa eesmärgiks on osta erinevaid tooteid linnulihast. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0009
Los: LOT-0010
Titel: Mahetooted
Beschreibung: Hanke osa eesmärgiks on osta erinevaid mahemärgisega tooteid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312386-0010