See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zespołów pomocniczych i trasowych oraz podzespołów do stabilizacji i naprowadzania taśmy na przenośniku taśmowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-24
Beschreibung: Dostawa zespołów pomocniczych i trasowych oraz podzespołów do stabilizacji i naprowadzania taśmy na przenośniku taśmowym - szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 187230-2025
Interne Kennung: 702500416
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zespołów pomocniczych i trasowych oraz podzespołów do stabilizacji i naprowadzania taśmy na przenośniku taśmowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-24 zadania nr 1, 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 (poz. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43)
Beschreibung: Część (zadania) nr 1, 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 (poz. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43)
Interne Kennung: 702500416 - Umowa nr 702501652
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zespołów pomocniczych i trasowych oraz podzespołów do stabilizacji i naprowadzania taśmy na przenośniku taśmowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-24 zadanie nr 18 (poz. 10)
Beschreibung: Część (zadanie) nr 18 (poz. 10)
Interne Kennung: 702500416 - Umowa nr 702501653
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa zespołów pomocniczych i trasowych oraz podzespołów do stabilizacji i naprowadzania taśmy na przenośniku taśmowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-24 zadanie nr 5
Beschreibung: Część (zadanie) nr 5
Interne Kennung: 702500416 - Umowa nr 702501654
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa zespołów pomocniczych i trasowych oraz podzespołów do stabilizacji i naprowadzania taśmy na przenośniku taśmowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-24 - zadanie nr 7
Beschreibung: Część (zadanie) nr 7
Interne Kennung: 702500416 - Umowa nr 702501655
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa zespołów pomocniczych i trasowych oraz podzespołów do stabilizacji i naprowadzania taśmy na przenośniku taśmowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-24 - zadanie nr 6
Beschreibung: Część (zadanie) nr 6
Interne Kennung: 702500416 - Umowa nr 702501656
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa zespołów pomocniczych i trasowych oraz podzespołów do stabilizacji i naprowadzania taśmy na przenośniku taśmowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-24 - zadania nr 8, 9
Beschreibung: Część (zadania) nr 8, 9
Interne Kennung: 702500416 - zadania nr 8, 9
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa zespołów pomocniczych i trasowych oraz podzespołów do stabilizacji i naprowadzania taśmy na przenośniku taśmowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-24 - zadanie nr 18 (poz. 44, 45, 46, 47, 48)
Beschreibung: Część (zadanie) nr 18 (poz. 44, 45, 46, 47, 48)
Interne Kennung: 702500416 - zadanie nr 18 (poz. 44, 45, 46, 47, 48)