Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 15% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Koniński (PL414)