2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pojazdu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dachnowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dachnowie. Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia i przekazania Zamawiającemu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu. Samochód musi posiadać ważne na dzień składania ofert świadectwo dopuszczenia CNBOP wydane w oparciu o rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących do zapewnienia bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia lub mienia, a także wydania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z dnia 2007 r. Nr 143, poz.1002 z poźn. zm.) . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 1 Opis techniczny stanowiący załącznik do niniejszej specyfikacji (dostępny w oddzielnym pliku) 2 projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dachnowie. Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia i przekazania Zamawiającemu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu. Samochód musi posiadać ważne na dzień składania ofert świadectwo dopuszczenia CNBOP wydane w oparciu o rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących do zapewnienia bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia lub mienia, a także wydania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z dnia 2007 r. Nr 143, poz.1002 z poźn. zm.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 1. Opis techniczny stanowiący załącznik do niniejszej specyfikacji (dostępny w oddzielnym pliku) 2 projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego