2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA ERD Verzekering - Gemeente Wageningen
Beschreibung: Indien Opdrachtgever daadwerkelijk besluit om eigenrisicodrager te blijven middels een private verzekering zal de Opdracht gegund worden aan de meest geschikte partij en het daaruit voortvloeiend gunnen van een overeenkomst. De beoordeling van de Inschrijvingen vindt plaats op basis van het gunningscriterium beste prijs-kwaliteitsverhouding (BPKV). Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2024 510 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 21.996.927,-. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Interne Kennung: 1054936
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WGA ERD Verzekering
Interne Kennung: 1
506044-2025 - Mededinging
Nederland – Verzekeringsdiensten – WGA ERD Verzekering - Gemeente Wageningen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 1054936
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: WGA ERD Verzekering
Interne identificatiecode: 1