2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor een verpleegoproepsysteem - medisch oproepsysteem
Beschreibung: UZ Leuven wenst een raamovereenkomst VOS/MOS aan te gaan met als doel een lange termijnstrategie op te zetten inzake het vervangen en uitbreiden van het huidige verpleegoproepsystemen (VOS) in UZ Leuven en deze desgewenst uit te breiden met een Medisch oproepsysteem (MOS). De opdracht behelst het leveren, configureren, in dienst stellen en onderhouden van het verpleegoproepsysteem (VOS)/ Medisch oproepsysteem (MOS). Het oproepsysteem moet in staat zijn te worden geïntegreerd in elke situatie door de volgende kenmerken: - Het systeem is zo ontwikkeld dat het op een eenvoudige en kost-efficiënte wijze kan mee evolueren met nieuwe mogelijkheden en behoeften. - Het systeem heeft een open platform waardoor integratie met andere systemen naadloos kunnen worden gerealiseerd. Er mogen geen limieten zijn naar het aantal aan te sluiten toetsen of patiënten/residenten. - Het systeem is zo ontwikkeld dat het zich naadloos integreert met zowel de huidige als de toekomstige generatie oproepsystemen. Hierdoor garandeert dit systeem een continuïteit op zeer lange termijn. Het systeem is ontwikkeld dat het naadloos ingekoppeld kan worden met een alarmserver van een 3rd party leverancier. - Het systeem ondersteunt verschillende draadloze communicatieplatformen, als daar zijn, bluetooth, WiFi, GSM en 3G/4G/5G, wat zorgt voor een grote flexibiliteit. Naast draadloze netwerken, kunnen alle oproepen ook gevisualiseerd worden op kamerlampen, kamerdisplays, computerschermen, via e-mail, of naar reeds in gebruik zijnde toepassingen. Na de selectie van de kandidaten organiseert de Aanbesteder plaatsbezoeken en voorziet zij een fase waarin de geselecteerde kandidaten een testopstelling van het voorgestelde verpleegoproepsysteem moeten realiseren. Deze activiteiten maken deel uit van de tweede fase van de procedure en worden uitsluitend uitgevoerd met de geselecteerde kandidaten. De plaatsbezoeken worden gehouden zonder aanwezigheid van leveranciers zodat de geselecteerde kandidaten een neutrale en onbeïnvloede indruk krijgen van de bestaande infrastructuur en de context waarin het verpleegoproepsysteem zal worden geïntegreerd. Elke geselecteerde kandidaat dient zelf een testopstelling te voorzien van het door hem voorgestelde verpleegoproepsysteem. Deze testopstelling moet de Aanbesteder in staat stellen om de functionaliteiten, integratiemogelijkheden en technische vereisten te verifiëren. De testopstelling wordt uitsluitend gebruikt ter voorbereiding van de offerte en vormt geen onderdeel van de beoordeling in de selectiefase. Deze activiteiten worden opgestart onmiddellijk na de selectie van de kandidaten. Totale looptijd van deze raamovereenkomst: 180 maanden.
Interne Kennung: PPP0WC-763/6625/P8914
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P8914_1