See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky předizolovaného potrubí
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je závazek účastníka, resp. dodavatele dodávat zadavateli topné a ohebné potrubí v předizolovaném provedení včetně ostatních stavebních dílů a komponentů předizolovaného topného potrubí a poskytovat služby v souvislosti s montáží a provozováním potrubí včetně stavebních dílů a komponentů potrubí dle jednotlivých objednávek zadavatele, resp. dílčích smluv, které bude dodavatel uzavírat se zadavateli za podmínek stanovených rámcovou dohodou.
Vorherige Bekanntmachung: 27435-2020
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163120 Fernheizungsleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Z2020-027435