506083-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – ZAKUP WYPOSAŻENIA SAL DO PROWADZENIA ZAJĘĆ W SYSTEMIE HYBRYDOWYM WRAZ Z CYFROWĄ MÓWNICĄ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP WYPOSAŻENIA SAL DO PROWADZENIA ZAJĘĆ W SYSTEMIE HYBRYDOWYM WRAZ Z CYFROWĄ MÓWNICĄ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie instalacji audiowizualnej i sterowania, wraz z infrastrukturą towarzyszącą niezbędną do jej prawidłowego działania w salach nr 104, 124, sali senatu oraz auli Auditorium Novum im. prof. Elżbiety Lonc, zlokalizowanych na terenie uczelni przy ulicy ul. Zamkowej 4 i P. Skargi 14a w Wałbrzychu. Wszystkie przestrzenie mają zostać przystosowane do prowadzenia spotkań w trybie hybrydowym i zdalnym. Wymienione przestrzenie będą wykorzystywane w różnych scenariuszach realizacji zajęć i wydarzeń.
Interne KennungDA.2170.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001