See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CNC freesmachine
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding met referentienummer 21335747 van “De levering, inclusief transport, hijsinstallaties en installatie, van één (1) stuk CNC freesmachine die aan de eisen voldoet uit het Programma van Eisen (Bijlage 2A, 2B en 2C), het “on site” verzorgen van een uitgebreide bediening/programmeer-opleiding voor eindgebruikers gegeven in de Nederlandse taal, het beschikbaar stellen van documentatie t.b.v. het gebruikersonderhoud én het optreden als vraagbaak 1 jaar na oplevering ten behoeve van het ministerie van Defensie.”
Interne Kennung: 21335747
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000