See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wybudowanie trasy tramwajowej do Wilanowa na odcinku od ul. Puławskiej do ul. Branickiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach inwestycji pn.: "Budowa trasy tramwaju szybkiego od ul. Kasprzaka do Wilanowa na odcinkach: od Puławskiej do ul. Św. Bonifacego i pętli Stegny oraz od ul. Św. Bonifacego do ul. Branickiego”. 2. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ. 3. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których mowa w art. 388 pkt 2 lit. c) ustawy Pzp do kwoty 40 510 003 złotych netto, polegających na powtórzeniu podobnych usług projektowych i robót budowlanych w zakresie branż: drogowej, torowej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektroenergetycznej, teletechnicznej i zieleni. Ewentualne zamówienia podobne zostaną udzielone na zasadach analogicznych do zasad przewidzianych w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: DWZ/74/2021
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach inwestycji pn.: "Budowa trasy tramwaju szybkiego od ul. Kasprzaka do Wilanowa na odcinkach: od Puławskiej do ul. Św. Bonifacego i pętli Stegny oraz od ul. Św. Bonifacego do ul. Branickiego”. 2. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres, w jakim Zamawiający skorzysta z prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ. 3. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których mowa w art. 388 pkt 2 lit. c) ustawy Pzp do kwoty 40 510 003 złotych netto, polegających na powtórzeniu podobnych usług projektowych i robót budowlanych w zakresie branż: drogowej, torowej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektroenergetycznej, teletechnicznej i zieleni. Ewentualne zamówienia podobne zostaną udzielone na zasadach analogicznych do zasad przewidzianych w rozdziale III SWZ. 4.Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami stanowią rozdział III SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45234121 Straßenbahnarbeiten, 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Przedmiot, zakres, zasady i warunki w jakich Zamawiający skorzysta z prawa opcji opisują rozdziały II i III SWZ. 2.Termin realizacji opcji: 1) Opcja I – 20 miesięcy od daty wskazanej w oświadczeniu Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji; 2) Opcja II – 20 miesięcy od daty wskazanej w oświadczeniu Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji; 3) Opcja III – 20 miesięcy od daty wskazanej w oświadczeniu Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. 3.Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w okresie 22 miesięcy od daty zawarcia Kontraktu. Każdorazowo w oświadczeniu Zamawiającego przewidziany zostanie trzydziestodniowy okres dla Wykonawcy na przygotowanie i osiągnięcie gotowości do realizacji Robót, niewliczający się do ww. terminów.