506097-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Dynamický nákupní systém na dodávky zdravotnického materiálu pro radiodiagnostické oddělení KKN a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky zdravotnického materiálu pro radiodiagnostické oddělení KKN a.s.
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na dodávky zdravotnického materiálu pro radiodiagnostické oddělení Karlovarské krajské nemocnice a.s., nemocnice v Karlových Varech a nemocnice v Chebu, dle aktuálních potřeb oddělení včetně dopravy do sídla zadavatele.
Interne KennungDNS_005
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 ZZVZ, ve kterém Zadavatel postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör, 33141210 Ballonkatheter, 33141200 Katheter, 33111000 Röntgengeräte, 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 33111710 Angiografie-Ausstattung, 33100000 Medizinische Geräte, 33141220 Kanülen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141210 Ballonkatheter, 33141240 Katheterzubehör, 33111000 Röntgengeräte, 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 33111710 Angiografie-Ausstattung, 33100000 Medizinische Geräte, 33141220 Kanülen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke