506098-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Przeglądy, konserwacje i usługi utrzymania ruchu urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w KOGENERACJA S.A. w EC Wrocław, EC Czechnica 2, EC Zawidawie, na składowisku odpadów paleniskowych w Kamieniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeglądy, konserwacje i usługi utrzymania ruchu urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w KOGENERACJA S.A. w EC Wrocław, EC Czechnica 2, EC Zawidawie, na składowisku odpadów paleniskowych w Kamieniu
BeschreibungPrzeglądy, konserwacje i usługi utrzymania ruchu urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w KOGENERACJA S.A. w EC Wrocław, EC Czechnica 2, EC Zawidawie, na składowisku odpadów paleniskowych w Kamieniu
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00352/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP