See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie naprawy powypadkowej elektrycznego zespołu trakcyjnego ED161-016
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy powypadkowej elektrycznego zespołu trakcyjnego ED161-016. 2. Postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 z późn. zm.), dalej "ustawa Pzp".
Interne Kennung: 21/WNP-011018/TUT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001