2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wdrożenie systemu komputerowego do zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM – Privileged Access Management) na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Beschreibung: Zakup i wdrożenie systemu komputerowego do zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM – Privileged Access Management) na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001