2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaciągnięcie kredytu długoterminowego do kwoty 7 900 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 7 900 000,00 zł zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Okres spłat od 31 marca 2027 roku do 31 grudnia 2034 roku. Spłata kredytu będzie następowała począwszy od 31 marca 2027 roku w następujący sposób: - w latach 2027 – 2029 w 12 równych ratach kwartalnych po 150 000,00 zł, - w latach 2030 - 2031 w 8 równych ratach kwartalnych po 350 000,00 zł, - w roku 2032 w 4 ratach kwartalnych po 325 000,00 zł oraz w latach 2033 - 2034 w 8 ratach kwartalnych po 250 000,00 zł, Raty kredytu będą płatne, w terminie do ostatniego dnia każdego miesiąca kończącego kwartał. Jeżeli ostatni dzień w miesiącu przypada na sobotę, niedzielę, święto lub inny dzień ustawowo wolny od pracy, uważa się, że termin został dotrzymany jeżeli wpłata nastąpiła w ostatnim dniu roboczym miesiąca kończącego kwartał. Odsetki naliczane będą comiesięcznie od kwoty rzeczywistego zadłużenia. Spłata odsetek następować będzie w okresach miesięcznych. Przyjmuje się, że jeśli termin spłaty odsetek przypada na sobotę lub dzień wolny od pracy, za ostatni dzień terminu uważa się ostatni dzień roboczy miesiąca. Stopa oprocentowania kredytu ustalona jest o zmienną stawkę WIBOR 3M i powiększona w całym okresie obowiązywania umowy o stałą marżę Banku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zp.271.11.2025