2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verplichte opleidingen op het gebied van veiligheid en preventie op het werk voor het personeel van New Samusocial vzw
Beschreibung: Deze opdracht voor diensten heeft tot doel het organiseren van verplichte opleidingen op het gebied van veiligheid en preventie op het werk voor het personeel van New Samusocial vzw. Deze opleidingen hebben onder andere betrekking op de basisopleiding eerste hulp en bedrijfseerstehulp in een professionele omgeving (hernieuwing), de organisatie en de begeleiding van evacuatieoefeningen bij brand, en de opleidingen BA4 en BA5 inzake elektrische veiligheid
Interne Kennung: 2026-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht wordt geplaatst via een openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-02 - 1
Beschreibung: Basisopleiding in eerste hulp en bedrijfseerstehulp in een professionele omgeving (hernieuwing)
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe
Los: LOT-0002
Titel: 2026-02 - 2
Beschreibung: Evacuatieoefeningen bij brand
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
Los: LOT-0003
Titel: 2026-02 - 3
Beschreibung: Opleiding BA4/BA5
Interne Kennung: 3