506168-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Trinkwasser – Dostawa artykułów żywnościowych Zad. 1 – Dostawa wody
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów żywnościowych Zad. 1 – Dostawa wody
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa artykułów żywnościowych Zad. 1 – Dostawa wody Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) Formularz cenowy (Załącznik nr 1), b) Wzór umowy (Załącznik nr 2).
Interne KennungDZ.3321.200.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
5. Los
LosLOT-0001