2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van klein elektrisch materiaal
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van klein elektrisch materiaal voor diverse diensten van de aanbestedende overheid. Het betreft de levering van courant elektrisch installatie-, onderhouds- en verbruiksmateriaal op afroep gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Interne Kennung: PPP04G-1250/6415/RO-ELEKSUP-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RO-ELEKSUP-26 1_1