2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania procedur medycznych w Pracowni Elektrokardioterapii Oddziału Elektrokardiologii
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych, objętych opieką Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Ziołowa 45/47, 40-635 Katowice w następującym zakresie: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania procedur medycznych w Pracowni Elektrokardioterapii Oddziału Elektrokardiologii. Świadczenia zdrowotne będą udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 725 do 15 00 lub w godzinach od 13 00 do 19 00, a także w trakcie dyżurów medycznych zwykłych lub świątecznych, na podstawie harmonogramu miesięcznego zatwierdzonego przez Ordynatora/ Lekarza Kierującego Oddziałem. Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość rozszerzenia lub zmniejszenia ilości jednostek/komórek, w których udzielane będą świadczenia zdrowotne w przypadku utworzenia nowych jednostek/komórek lub innych zmian organizacyjnych u Udzielającego zamówienia lub/i w przypadku udzielania świadczeń zdrowotnych przez Udzielającego zamówienia na zlecenie innych podmiotów. Nazwy i kody opisujące przedmiot zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień: CPV 85111200-2 – Medyczne usługi szpitalne CPV 85121231-1 – Usługi kardiologiczne
Interne Kennung: DK/103/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania procedur medycznych w Pracowni Elektrokardioterapii Oddziału Elektrokardiologii.
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen