506207-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – Dodávka nábytku a interiérového vybavení – OPF SU Karviná 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka nábytku a interiérového vybavení – OPF SU Karviná 2026
BeschreibungZadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 zákona na části: Část 1 – Dodávka stolů a židlí do prostor foyer, rozšířeného foyer a chodby Část 2 – Dodávka akustických kabin pro OPF SU Karviná Část 3 – Dodávka kancelářského nábytku pro Ústav informačních technologií OPF SU v Karviné Část 1 – Dodávka stolů a židlí do prostor foyer, rozšířeného foyer a chodby Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení (židlí a stolů) – nábytku do prostor foyer, rozšířeného foyer, chodby a kanceláří Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 1 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4A dokumentace zadávacího řízení). Část 2 – Dodávka akustických kabin pro OPF SU Karviná Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení – akustických kabin do společných prostor Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 2 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4B dokumentace zadávacího řízení). Část 3 – Dodávka kancelářského nábytku pro Ústav informačních technologií OPF SU v Karviné Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení – kancelářského nábytku do Ústavu informačních technologií Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 3 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3C dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4C dokumentace zadávacího řízení).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevření zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39130000 Büromöbel, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Dodávka stolů a židlí do prostor foyer, rozšířeného foyer a chodby
BeschreibungČást 1 – Dodávka stolů a židlí do prostor foyer, rozšířeného foyer a chodby Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení (židlí a stolů) – nábytku do prostor foyer, rozšířeného foyer, chodby a kanceláří Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 1 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4A dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39160000 Schulmöbel
Optionen
Beschreibung der OptionenNeuplatní se
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Dodávka kancelářského nábytku pro Ústav informačních technologií OPF SU v Karviné
BeschreibungČást 3 – Dodávka kancelářského nábytku pro Ústav informačních technologií OPF SU v Karviné Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení – kancelářského nábytku do Ústavu informačních technologií Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 3 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3C dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4C dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39130000 Büromöbel
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Dodávka akustických kabin pro OPF SU Karviná
BeschreibungČást 2 – Dodávka akustických kabin pro OPF SU Karviná Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení – akustických kabin do společných prostor Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 2 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4B dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung2