506215-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Mehrwert-Datenbankdienste – Přístup ke znalostní databázi znalostních analýz
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřístup ke znalostní databázi znalostních analýz
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je poskytnutí přístupu ke znalostní databázi, která obsahuje nezávislé analýzy pro koncové uživatele informačních a komunikačních technologií (dále jen „ICT“). Součástí přístupu je poskytování odborných konzultací prostřednictvím expertů dodavatele a přístup k novinkám v oblasti ICT, včetně přístupu k novinkám v oblasti ICT pro vrcholové řídicí pracovníky Zadavatele, a to prostřednictvím licencí.
Interne KennungVZ2025033
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72321000 Mehrwert-Datenbankdienste
5. Los
LosLOT-0001