2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van bloedvormende middelen bij anemie
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van bloedvormende middelen bij anemie
Interne Kennung: PPP0QV-2737/6086/2026/2737
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621300 Antianämika
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Langwerkend erythropoëtine
Beschreibung: Langwerkend erythropoëtine
Interne Kennung: 2026/2737 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Heel langwerkend erythropoëtine
Beschreibung: Heel langwerkend erythropoëtine
Interne Kennung: 2026/2737_2