2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup systemu SOAR – montaż, wdrożenie, szkolenie, dokumentacja – oprogramowanie wraz z gwarancją i wsparciem na okres 36 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup systemu SOAR – montaż, wdrożenie, szkolenie, dokumentacja – oprogramowanie wraz z gwarancją i wsparciem na okres 36 miesięcy, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa oraz załącznikiem nr 4 - Parametry techniczno-funkcjonalne systemu. 2. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy zakup, dostawa, montaż, wdrożenie oraz szkolenie personelu z obsługi zintegrowanego systemu klasy SOAR (Security Orchestration, Automation and Response), wraz z dostarczeniem niezbędnego sprzętu, dokumentacji technicznej oraz zapewnieniem wsparcia technicznego i usług utrzymaniowych dla dostarczonego rozwiązania przez okres 36 miesięcy. 3. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1. Dostarczenie licencji do całości przedmiotu zamówienia, w tym systemu, 2. Dostarczenie wymaganych urządzeń: System musi zostać dostarczony jako dedykowana platforma sprzętowa. 3. Instalacja, konfiguracja i wdrożenie systemu w środowisku Zamawiającego, w tym integracja z co najmniej z: - systemem SIEM (Energy Log Server) - systemem poczty elektronicznej (Postfix, Roundcube, Fortimail, Sandbox) - oprogramowaniem Symantec Endpoint Security Complete - urządzeniami w ramach Fortinet Fabric: FortiAnalyzer, Fortigate, FortiMail, FortiSandbox, FortiWeb, - innymi kompatybilnymi systemami wskazanymi przez Zamawiającego. 4. Dostarczenie pełnej dokumentacji technicznej i użytkowej, obejmującej m.in.: - opis wdrożonej konfiguracji, - instrukcje administracyjne i eksploatacyjne, - playbooki przygotowane w ramach wdrożenia. 5. Szkolenie dla administratorów i użytkowników systemu w zakresie: - obsługi platformy SOAR, - utrzymania systemu, - tworzenia i zarządzania scenariuszami automatyzacji. 6. Zapewnienie wsparcia technicznego na okres 36 miesięcy, obejmującego: - subskrypcję licencji (na 36 miesięcy), umożliwiającą pracę w jednolitym środowisku (bez podziału na organizacje), - możliwość jednoczesnej pracy minimum pięciu administratorów lub operatorów, - licencja nie może w żaden sposób ograniczać ilości wykonywanych akcji przez system, ilości integracji, rozmiaru dysku, skonfigurowanych kont użytkowników, - aktualizacje definicji, - naprawy urządzenia w miejscu użytkowania, - zachowanie dysków twardych w przypadku wymiany w ramach umowy serwisowej, - możliwość przedłużenia okresu świadczenia wsparcia technicznego do 7 lat zarówno dla dostarczonych urządzeń/-nia jak i oprogramowania.
Vorherige Bekanntmachung: 161728-2026
Interne Kennung: KCO/PN/21/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211300 Computerplattformen, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pozostałe wymagania zawiera załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: K.C.O. /PN/21/2026