506274-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Wykonanie naprawy piątego poziomu utrzymania P5 czternastu elektrycznych zespołów trakcyjnych typu 33WE, serii EN97
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie naprawy piątego poziomu utrzymania P5 czternastu elektrycznych zespołów trakcyjnych typu 33WE, serii EN97
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi naprawy piątego poziomu utrzymania P5 czternastu elektrycznych zespołów trakcyjnych typu 33WE, serii EN97 wraz z modyfikacjami (zamówienie podstawowe) oraz pracami dodatkowymi (prawo opcji). Wykonawca wykona naprawę w zakresie wynikającym z Dokumentacji Systemu Utrzymania (DSU) ezt typu 33WE, serii EN97, Dokumentacji Techniczno-Ruchowej (DTR) oraz w zgodzie z Warunkami Technicznymi Wykonania i Odbioru (WTWiO). Wyżej wymieniona dokumentacja zostanie udostępniona w siedzibie Zamawiającego, na zasadach określonych w Rozdziale V SWZ. Szczegółowy opis, zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ oraz załączniki do Projektowanych postanowień umowy.
Interne KennungWKD10b-27-11/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, przewiduje możliwość zlecenia Wykonawcy w ramach prawa opcji prac dodatkowych oraz dostawy elementów wyposażenia pojazdów, na zasadach opisanych w § 15 Projektowanych Postanowień Umowy, znajdujących się w Załączniku nr 3 do SWZ.