2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa napojów orzeźwiających dla potrzeb Uzdrowiska Goczałkowice -Zdrój Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach – Zdroju
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napojów orzeźwiających dla potrzeb Uzdrowiska Goczałkowice – Zdrój Sp. z o.o. w asortymencie i ilościach szczegółowo określonych w formularzy asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 208948-2026
Interne Kennung: ZP.382.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15982000 Erfrischungsgetränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
5. Los
Los: LOT-0014
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa napojów orzeźwiających dla potrzeb Uzdrowiska Goczałkowice – Zdrój Sp. z o.o. w asortymencie i ilościach szczegółowo określonych w formularzy asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.