506306-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Inhuur van Onderzoeks-, Service Design- en UX‑Expertise
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur van Onderzoeks-, Service Design- en UX‑Expertise
BeschreibungDe afgelopen jaren is binnen de gemeente Den Haag een duidelijke toename zichtbaar in de inzet van expertise op het gebied van onderzoek (kwalitatief en kwantitatief), service design en User Experience design (ook wel UX genoemd). Deze disciplines worden steeds vaker ingezet om gemeentelijke dienstverlening te verbeteren en inzicht te krijgen in de behoeften van inwoners, ondernemers, bezoekers en medewerkers. Hoewel binnen de gemeente kennis en expertise op deze vakgebieden aanwezig is, overstijgt de vraag inmiddels de beschikbare interne capaciteit. De verwachting is dat deze behoefte de komende jaren verder zal toenemen. De gemeente Den Haag kiest daarom voor een gemeente brede raamovereenkomst voor de tijdelijke inzet (inhuur) van deze specialistische expertise. Hiermee kan de gemeente flexibel, efficiënt en toekomstbestendig beschikken over passende expertise. De Opdracht is verdeeld in 3 percelen: Perceel 1: Kwantitatief onderzoek Perceel 2: Kwalitatief onderzoek & Service design (SD) Perceel 3: User Experience Design (UX)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0001
TitelKwantitatief onderzoeker
BeschreibungKwantitatief onderzoek richt zich op het verzamelen, analyseren en interpreteren van data om inzicht te krijgen in de kwaliteit van de gemeentelijke dienstverlening en de ervaringen van inwoners, ondernemers en medewerkers. De resultaten worden gebruikt om ontwikkelingen te monitoren, verbeterkansen te signaleren en de effecten van veranderingen meetbaar te maken. Dit perceel heeft betrekking op het inhuren van bijbehorende functies.
LosLOT-0002
TitelKwalitatief onderzoek & Service design (SD)
BeschreibungKwalitatief onderzoek richt zich op het begrijpen van de behoeften, ervaringen, motivaties en het gedrag van inwoners, ondernemers en medewerkers. Door middel van verschillende onderzoeksmethodes (bijv. gesprekken en observaties) worden inzichten opgehaald die helpen om dienstverlening, beleid en processen beter aan te laten sluiten op de praktijk. Service design richt zich op het analyseren, ontwerpen en verbeteren van dienstverlening vanuit het perspectief van inwoners, ondernemers en medewerkers. Daarbij wordt gekeken naar de volledige keten (klantreis) van interacties tussen gebruiker en organisatie en naar alle kanalen. Dit perceel heeft betrekking op het inhuren van bijbehorende functies.
LosLOT-0003
TitelUser Experience Design (UX)
BeschreibungUX design richt zich op het ontwerpen en verbeteren van digitale interacties tussen gebruikers en gemeentelijke systemen of kanalen, zoals websites, formulieren en apps. Dit perceel heeft betrekking op het inhuren van bijbehorende functies.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kwantitatief onderzoeker
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Title: User Experience Design (UX)