506340-2026 - Ergebnis
Tschechien – Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste – Rámcová dohoda na zajištění letenek, ubytování a poskytování souvisejících služeb pro CS ČR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění letenek, ubytování a poskytování souvisejících služeb pro CS ČR
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování cestovních služeb, zejména pak zajišťování letenek, ubytování, jízdenek a poskytování dalších souvisejících služeb poskytovatelem dle požadavků objednatele
Vorherige Bekanntmachung307000-2023
Interne Kennung10/2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
LosLOT-0001