See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Oddziału Geriatrycznego
Beschreibung: Zakup wyposażenia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Oddziału Geriatrycznego - 55 pakietów (części).
Vorherige Bekanntmachung: 249438-2026
Interne Kennung: SPZOZ.XII.231.1/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 Taborety i krzesła dla Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 Taborety i krzesła dla Oddziału Geriatrycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 Koncentrator tlenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 Ssak elektryczny na wózku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 Inhalator. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 Aparat do pomiaru ciśnienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12 Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16 Aparat EKG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Pakiet 20 Kula łokciowa i pachowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Haupteinstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Pakiet 21 Przenośnik taśmowo-rolkowy (rolki) do przesuwania pacjenta leżącego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Pakiet 22 Krzesło toaletowe pod prysznic. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Pakiet 23 Parawan teleskopowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Pakiet 24 Baseny i kaczki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Pakiet 27 Stolik pod aparaturę medyczną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Pakiet 29 Wózek towarowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Pakiet 31 Wózek sprzątający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: Pakiet 32 Wózek do czystej bielizny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: Pakiet 33 Regał magazynowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Beschreibung: Pakiet 36 Wózek inwalidzki multipozycyjny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Beschreibung: Pakiet 37 Wózek inwalidzki aluminiowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Beschreibung: Pakiet 38 Balkonik na kółkach z regulacją. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Beschreibung: Pakiet 39 Balkonik aluminiowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Beschreibung: Pakiet 43 Sofa rozkładana. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Beschreibung: Pakiet 45 Kabina UGUL do ćwiczeń i zawieszeń, zestaw do kabiny UGUL. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46
Beschreibung: Pakiet 46 Rower rehabilitacyjny treningowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47
Beschreibung: Pakiet 47 Aparat do elektroterapii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48
Beschreibung: Pakiet 48 Aparat do laseroterapii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49
Beschreibung: Pakiet 49 Lampa do naświetleń światłem podczerwonym typu sollux. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50
Beschreibung: Pakiet 50 Szyna rehabilitacyjna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51
Beschreibung: Pakiet 51 Poręcze rehabilitacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52
Beschreibung: Pakiet 52 Rotor zespolony z siedziskiem do kończyn górnych i dolnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53
Beschreibung: Pakiet 53 Materac rehabilitacyjny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54
Beschreibung: Pakiet 54 Drabinka gimnastyczna pojedyncza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55
Beschreibung: Pakiet 55 Taśmy, piłki, dyski, półwałki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 55