2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en huur van windows laptops en chromebooks voor onze scholen
Beschreibung: Raamovereenkomst “Bring Your Own Device (BYOD)”: aankoop en huur van windows laptops A-merken en chromebooks A-merken voor leerlingen (aankoop en huur) en voor scholen (huur en eventuele overname na huur) met all-in onderhoudscontract De opdracht werkt volgens BYOD - Bring your own device – systeem waarbij de opdrachtnemer de toestellen rechtstreeks verkoopt of verhuurt aan de leerling. Het systeem wordt ook uitgebreid naar huur van toestellen door de scholen. De scholen beschikken over een aankoopoptie om door leerlingen gehuurde toestellen aan te kopen na het verstrijken van de huurovereenkomst.
Interne Kennung: SintPaulus-2025-SDW05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SintPaulus-2025-SDW05 - 1
Interne Kennung: 1