506400-2025 - Ergebnis
Tschechien – Blutderivate – PRŮBĚŽNÉ DODÁVKY TRANSFÚZNÍCH PŘÍPRAVKŮ II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPRŮBĚŽNÉ DODÁVKY TRANSFÚZNÍCH PŘÍPRAVKŮ II
BeschreibungPředmětem plnění VZ jsou průběžné dodávky transfuzních přípravků splňujících požadavky zejména dané zákonem č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů a vyhláškou č. 143/2008 Sb., o stanovení bližších požadavků pro zajištění jakosti a bezpečnosti lidské krve a jejích složek, ve znění pozdějších předpisů, pro klinický provoz Fakultní nemocnice Bulovka.
Interne KennungZ004/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141510 Blutderivate
5. Los
LosLOT-0001
TitelErytrocyty resuspendované deleukotizované
BeschreibungPředmětem plnění 2. části VZ jsou průběžné dodávky transfuzních přípravků - Erytrocytů resuspendovaných deleukotizovaných, splňujících požadavky zejména dané zákonem č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů a vyhláškou č. 143/2008 Sb., o stanovení bližších požadavků pro zajištění jakosti a bezpečnosti lidské krve a jejích složek, ve znění pozdějších předpisů, pro klinický provoz Fakultní nemocnice Bulovka.
Interne KennungZ004/2024 část 2