506422-2026 - Ergebnis
Ungarn – Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse – UDC-15_Élelmiszer alapanyag beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UDC-15_Élelmiszer alapanyag beszerzése
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés az UD CAMPUS Nonprofit Kft. részére élelmiszer alapanyagok beszerzésére 10 részajánlattételi lehetőséggel
Vorherige Bekanntmachung: 196187-2026
Interne Kennung: EKR000483582026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tej és tejtermékek
Beschreibung: 46 féle tej, és tejtermékek beszerzése, amelynek keretmennyisége mindösszesen 54 000 zacskó; 820 tasak; 1 650 005 darab; 5060 tömb; 1500 csomag; 630 vödör illetve 32 550 doboz A termékenkénti részletes specifikációt, és mennyiséget a közbeszerzési dokumentumok excel formátumú„UDC-15 Beárazandó táblázat_EPK után” elnevezésű táblázat tartalmazza. A „UDC-15 Beárazandó táblázat_EPK után” elnevezésű táblázatban feltüntetett kiszerelési egységtől kizárólag +/- 25 %-ban lehet eltérni, kivéve a táblázatban *-gal megjelölt termékek vonatkozásában, amelyeknél a megadott kiszerelési egységektől, töltősúlytól dietetikai szempont miatt eltérni nem lehet. A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján, amennyiben a „UDC-15 Beárazandó táblázat_EPK után” elnevezésű táblázat meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre,szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik,úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a közbeszerzési dokumentumban rögzítetteknél jobb megoldást is. Az egyenértékűséget az Ajánlattevőnek az ajánlatában kell bizonyítania. Az Ajánlattevő által szállítani kívánt termék felhasználhatósági idejének a szállítás időpontjában meg kell haladnia a gyártástól számított minőségi megőrzési idő 2/3-ad részét. Ajánlattevőnek az árut munkanapokon az eseti megrendelésben foglaltaknak megfelelően reggel 5:00 és 6:00 óra közötti intervallumban kell leszállítani. Ajánlatkérő a keretmennyiség 85 %-ára vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő jogosult több egyedi megrendelés keretében lehívni a vonatkozó mennyiséget.
Interne Kennung: EKR000483582026/1
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A mennyiségi opció maximálisan igénybe vehető mennyisége az alapmennyiség 15%-a. Ajánlatkérő a keretszerződés hatálybalépésétől jogosult egy vagy több részletben a keretszerződésben foglalt opciót egyoldalú nyilatkozatával lehívni. Ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy a jelen pontban meghatározott opciót ne vagy ne teljes egészében hívja le. A mennyiségi opció lehívása nem érinti a keretszerződés hatályát.
Los: LOT-0002
Titel: Hús és töltelékárú
Interne Kennung: EKR000483582026/2
Los: LOT-0003
Titel: Alapvető élelmiszerek
Interne Kennung: EKR000483582026/3
Los: LOT-0004
Titel: Fagyasztott alapanyagok
Interne Kennung: EKR000483582026/4
Los: LOT-0005
Titel: Sütőipari termékek
Interne Kennung: EKR000483582026/5
Los: LOT-0006
Titel: Friss zöldség, gyümölcs
Interne Kennung: EKR000483582026/6
Los: LOT-0007
Titel: Teapor, gyümölcs pürék, sómentes ételízesítő
Interne Kennung: EKR000483582026/7
Los: LOT-0008
Titel: Szeletelt töltelékáru
Interne Kennung: EKR000483582026/8
Los: LOT-0009
Titel: Fűszerek
Interne Kennung: EKR000483582026/9
Los: LOT-0010
Titel: Konzervek
Interne Kennung: EKR000483582026/10