506480-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usług przesyłu dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Perzyny w Kaliszu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelkompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usług przesyłu dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Perzyny w Kaliszu
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w ramach niniejszego postępowania obejmuje dostawę energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usług przesyłu dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Perzyny w Kaliszu. Przedmiot zamówienia składa się z dwóch niepodzielnych zadań. Zadanie 1: Dostawa energii elektrycznej I: Przedmiotem zamówienia w zadaniu 1 jest dostawa energii elektrycznej obejmująca usługę kompleksową tj. polegającą na świadczeniu usługi przesyłania lub dystrybucji energii elektrycznej oraz sprzedaży energii elektrycznej dla Zamawiającego.oraz Zadnie 2: Dostawa energii elektrycznej II: Przedmiotem zamówienia w zadaniu 2 jest dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej dla Zamawiającego. Szczegółowy zakres w SWZ. Dostarczana energia elektryczna musi spełniać parametry techniczne zgodne z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustaw
Vorherige Bekanntmachung350320-2026
Interne Kennung39/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0007
TitelDostawa energii elektrycznej I.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w zadaniu 1 jest dostawa energii elektrycznej obejmująca usługę kompleksową tj. polegającą na świadczeniu usługi przesyłania lub dystrybucji energii elektrycznej oraz sprzedaży energii elektrycznej dla Zamawiającego.
Interne Kennungzadanie 1
LosLOT-0008
TitelDostawa energii elektrycznej II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w zadaniu 2 jest dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej dla Zamawiającego.
Interne Kennungzadanie 2