2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interieur (los en maatwerk) gemeenteraad Zutphen
Beschreibung: Met deze offerteaanvraag wordt u uitgenodigd een inschrijving in te dienen voor de Europese aanbesteding voor het leveren van een interieur ten be-hoeve van de Raadsvergaderingen van gemeente Zutphen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000